Navigace sekcemi na AVÍZO.cz:
Diplomové práce, bakalářské práce, promoční oznámení

DIPLOMOVÉ PRÁCE • BAKALÁŘSKÉ PRÁCE • MAGISTERSKÉ PRÁCE • DISERTAČNÍ PRÁCE • HABILITAČNÍ PRÁCE • ATESTAČNÍ PRÁCE • RIGORÓZNÍ PRÁCE • MATURITNÍ PRÁCE • ROČNÍKOVÉ PRÁCE • MBA PRÁCE • ZÁVĚREČNÉ ABSOLVENTSKÉ PRÁCE • PROMOČNÍ OZNÁMENÍ  


TISK A VAZBA ZA CENY PRO STUDENTY ... OBJEDNÁVEJTE ON-LINE!

CENA OD 169 KČ
ČERNOBÍLÝ TISK - 1 Kč
BAREVNÝ TISK - 5 Kč                     


ON-LINE OBJEDNÁVKA  - DIPLOMOVÉ PRÁCE

ON-LINE OBJEDNÁVKA - PROMOČNÍ OZNÁMENÍ


Levné svázaní a tisk diplomové práce Ostrava.
Vazba na počkání při zadání den předem (více ve FAQ - častých otázkách).

 

Kontaktní telefon: 603 874 647, 777 020 411
studio@repronis.cz

Sídlo firmy na mapě (www.mapy.cz)

Sídlo firmy - náčrt

 

Máte nějaké otázky? Podívejte se na FAQ - časté otázky , ale třeba kdykoliv volejte, pište...Pomůžeme, poradíme, zachráníme!
 


Dodáváte-li svá data v textovém editoru Word, může docházet při jejich zobrazování v jiných verzích tohoto editoru k nežádoucím změnám ve vašem původním textu (posunutí okrajů, přelití textu na další stránku apod.). Chcete-li tomu předejít, dodávejte, prosím, svá data nejlépe ve formátu PDF, který vám zaručí naprostou shodu vámi připravených a námi vytištěných dat.
Na následujím odkazu si můžete zdarma stáhnout program PDFCreator na tvorbu pdf souborů  ve verzi 1.2.1 Pro přihlášení použijte jako uživatele i heslo výraz pdf
Systém práce s ním je obdobný, jako kdybyste tiskli jakýkoliv jiný dokument na svém počítači jen s tím rozdílem, že Vám nevyjede potištěný papír, ale vytvoří se elektronická podoba ve formátu *.pdf.

Pozn.
v poslední známé verzi 1.2.3 (9. 3. 2012) je při stahování instalačního souboru detekována některými antivirovými programy přítomnost viru, který způsobuje při úplné instalaci reklamní PDFforge Toolbar. Pokud si chcete nainstalovat verzi 1.2.3, tak při instalaci tento toolbar vypněte. Dále je potřeba zrušit i volbu integrace do IE a Firefoxu (nově ve verzi 0.9.9).
                                                                                                   

Stáhnout PDFCreator (přihlašovací údaje: pdf; pdf)

Instalace PDFCreator  

Jak vytvořit PDF pomocí PDFCreatoru?

Jak posílat data?
                      

FAQ - časté otázky:

Jak k nám trefíte?
Na kole nebo autem
z centra po Sokolské ulici až na světelnou křižovatku s ulicí Muglinovskou. Pak zahnout doprava směrem na Muglinov (Bohumín), po 400 m vlevo na rohu domu je označení firmy Hilti (ještě před benzínovou pumpou). To je ulice Teslova, zahněte vlevo a po 50 m vpravo je vjezd do podnikatelského areálu, kde dominantní firmou jsou Výtahy Ostrava. Od brány uvidíte červený dům po pravé straně, je výrazně označen názvem naší firmy. 
Prostředky MHD pak záleží odkud jedete. Vaše cílová zastávka tramvají, autobusů je Sad Boženy Němcové v Ostravě, Přívoze, kde pěšky je to k nám max. 5 minut, a to tak, že jdete směrem, který určuje frekventovaná silnice Muglinovská, ale Vaší spojnicí je ul. Korejská, kterou projdete až k vjezdu do ponikatelského areálu na Teslově ulici. Červený dům na dpohled odsud je označen. Pokud byste z trolejbusu vystoupili na 1. zastávce na Muglinovské ulici, pak jen pokračujte po ní dále, za přechodem je vidět na rohu dům označený Hilti. To je ulice Teslova. Pak tak, jak je uvedeno v předchozích případech.
Jedete-li směrem od Bohumína, nemůžete přehlédnout za mostem výraznou žlutou halu s označením Výtahy Ostrava. Ta vlastně sousedí s námi, pak jednejte podle toho.

Jaké práce vážete?
Vážeme diplomové, bakalářské, absolventské, disertační, habilitační, závěrečné, maturitní a jakékoliv jiné práce, jaké potřebujete.

Nevím, jaký text má být na deskách?
Vyhledejte si na webu Vaší školy, jaké má požadavky na vazbu závěrečné práce.
Naši zaměstnanci Vám poradí, ale požadavky škol se mění a jste to Vy, kdo rozhodne, jaký text na deskách bude.

Jaké okraje pro vazbu?
Ve hřbetu se vazbou ztrácí cca 1  cm papíru. Není tedy nutné mít u hřbetu 4 cm okraj. Klidně postačí 3 cm. Nahoře, dole a vpravo
můžete nastavit 2–2,5 cm. Ale pravděpodobně máte i toto školou předepsáno.

Lze vázat na počkání?
Ano, při zadání potisku desek předem (min. 24 hod.) je vazba diplomové práce na počkání! Tato varianta je možná v případě, že chcete mít všechny listy diplomové práce pevně svázány a není nutná kapsa na přílohy popřípadě text na hřbetu. V případě nutnosti zhotovit kapsu na přílohy (volné listy, výkresy apod.) nelze svázat na počkání, ale do 24 hodin po předání vnitřních listů, máte-li deskyobjednány. Celková doba vazby tohoto druhu trvá maximálně 36 hodin od objednání.

Mohu si vybrat typ písma na desky?
Bohužel ne. Text na desky se razí pomocí kovových znaků. Jednotlivá písmena se razí znak po znaku za pomoci tlaku, tepla a metalické fólie. Každý knihař nabízí potisk desek ze sady písmen, kterou má k dispozici. Požadavky škol na konkrétní font a velikost písma jsou nesmyslné a jsou dány neznalostí problematiky. Nikdy se nestalo, že by škola práci nepřijala z důvodu ražby textu jiným fontem.

Lze vyměnit listy v již svázané práci?
Ano, v případě použití kanálkových  desek je to možné dokonce na počkání. Desky lze na speciálním zařízení znovu rozevřít a listy vyměnit. U klasicky vázaných prací sešitých nití je nutná kompletní převazba.

Lze do svázané práce vložit přílohu?
Svázaná práce má podobu knihy ve formátu A4. Zkuste do knížky vložit dalších 10 listů… kniha se bude rozvírat, listy  nebudou lícovat. Pokud se jedná o výkresy nebo jinou samostatnou součást, je možné přílohu do diplomky vložit do kapsy v rohu (na vnitřní části desek). Na rozsáhlejší přílohy je nutné vyrobit zvláštní desky s tkanicemi.

Je možné pouze objednat desky a přinést vnitřní strany ke svázání?
Ano, objednejte si desky předem, je to nejvýhodnější. Přijdete v termínu, který uvedete v objednávce, přinesete si vnitřní strany, počkáte max. 20 minut na svázání.  Máte tak jistotu, že jsou Vaše desky připraveny včas a navíc k nám nemusíte chodit 2x. Ale můžete si u nás objednat i tisk a zkontrolovat vše před vazbou.

Vzhled potisku desek - VELKÁ nebo malá písmena?
Pokud je to možné, rádi Vám na desky realizujeme text dle Vašeho přání. Technologie horké ražby a montáž textu pomocí kovových štočků má ale svá omezení (počet znaků v sadě, délka řádku). Konečný vzhled je tedy plně na rozhodnutí knihaře, který se rozhodne zda příjmení zhotoví malými nebo VELKÝMI znaky. Vždy se však snaží, aby byl vzhled Vašich desek dokonalý.

Atypické číslování stran?
Atypické číslování stránek je problém. Aktivní správa obsahu dle oddílů a stylů odstavců není úplně jednoduchá. Proč tedy neuložit např. prvních 5 stran bez číslování. Další část textu číslujte jak potřebujete Udělejte číslování obsahu ručně a neztrácejte čas s nastavováním oddílů. Vytiskněte jednotlivé části do PDF a pospojujte v PDF. Udělejte dokument bez číslování o doplňte číslování v PDF.

Proč převádět dokumenty do PDF?
Pokud to jde, vytvořte PDF. Tento formát zajistí, že nedojte k přeformátování tisku před tiskem. Pokud máte Adobe acrobat profesional, můžete vytvářet z libovolných aplikací PDF soubory. Může samozřejmě zkusit i jiný software, ale kvalita výstupů z těchto programů nebývá ideální.

Je vhodné rozdělovat soubory na více částí?
Rozdělte Vaše PDF na černobílou část a na barevnou část. Ušetříte tak mnoho času a peněz při tisku. Jednoduše pustíme černobílá data na ČB tiskárnu a barevnou část na jiný stroj. Zrychlení práce je  také Vaší úsporou.

Text se Vám před tiskem přeformátuje? Word řídí nastavení stránky dle připojené tiskárny (tedy nastavené jako výchozí). Protože každá tiskárna má jiný komunikační jazyk může dojít k přeformátování textu. Před započetím práce si nastavte příslušnou tiskárnu nebo
používejte pevné zakončení stránek, omezíte tím nechtěný posun textu.

Vložení tabulky, obrázku?
Vkládejte tabulky, obrázky v takové kvalitě, aby byly použitelné. U tabulek používejte jednodušší formáty, nepoužívejte svítivé barvičky (stejně nebudou zřetelné). Obrázky vkládejte kvalitní - nestažené z www stránek. Obrázky umisťované na internetu mají rozlišení 72dpi a jsou určeny pro prohlížení na obrazovce. Pro tisk jsou naprosto nevyhovující. 

Mohu práci reklamovat?
Samozřejmě máte plné právo svou práci reklamovat v případě nespokojenosti s kvalitou provedené práce. Reklamace podléhá pravidlům obchodního zákoníku.

Je možná platba kartou?
Bohužel, platba za závěrečné práce probíhá pouze v hotovosti.


tecka
Napište nám| O nás | Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 × 768