Navigace sekcemi na AVÍZO.cz:
Jak vyrobit velmi levné samolepicí štítky

Termotransferový tisk je především určen pro tisk samolepicích štítků a etiket. Jedná se o velmi rychlou metodu jak velmi levně s možností personifikace vytisknout samolepicí štítek s textem, obrázkem nebo čárovým kódem. Výstup tvoří navinutý kotouč samostatných předseknutých samolepek, použitelný do aplikátorů nebo pro ruční lepení.

Použití
Tisk etiket a štítků – čárový kód, textové údaje, návody, jednoduchá grafika (čára, obdélník), loga, značky, obrázky (ne stupně šedi, pouze pérovky), bezpečnostní štítky (několikanásobná jemná perforace zamezující nové nalepení bez poškození), číselné údaje (konstantní, narůstající nebo klesající číselné řady), proměnné číselné a textové údaje (z databázových souborů).

Barva potisku
1/0 – černá, červená, zelená, modrá (dle TTR pásky), lze kombinovat s různým barevným podkladem samotného štítku nebo etikety (informace o možnostech barevných kombinací na studio@repronis.cz), nelze tisknout rastr.

Materiál
Papírové etikety bílé, s plnoplošným barevným potiskem v jakékoliv barvě, signální barvy (žluté, zelené, oranžové), nebo potažené PE fólií s "kovovým" vzhledem (bílé nebo stříbrné). Kromě lepidla na všeobecné použití můžete žádat speciální lepidla (snímatelné, na zmrazené potraviny atd.). Etikety jsou navinuty v rolích s jádrem o průměru 40 nebo 75 mm, vnější průměr kotouče je běžně 150 mm.

Zdroje dat
Jakýkoliv textový soubor, bitmapa (ne rastr), vektorový soubor, strukturovaná databáze.


tecka
Napište nám| O nás | Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 × 768