Navigace sekcemi na AVÍZO.cz:
Slovo úvodem

REPRONIS poskytuje komplexní služby v reklamě a souvisejících činnostech, jeho pracoviště jsou z převážné části orientována na polygrafickou výrobu. Rozšiřování poskytovaných služeb, jejich neustálé zkvalitňování je trvalou snahou firmy, kterou podporuje certifikovaný systém řízení jakosti ISO 9001:2000.

Důležitou je pro nás každá zakázka bez ohledu na její rozsah a náročnost. Přáním a ctí firmy vždy bylo a bude, aby se všichni zákazníci pokaždé rádi vraceli.

Firma vznikla v roce 1991. Od samého počátku její existence byl kladen důraz na individuální přístup ke každému zájemci o poskytované služby. Takovýto přístup se ukázal být velmi prospěšným. V současné době má proto také firma široké a stálé zákaznické zázemí.
V zájmu nárůstu produkce a pro zabezpečení co nejširšího okruhu činností je budováno několik základních aktivit, které pokrývají široké spektrum zájmů zákazníků. Stavíme na systémovém přístupu a rozvoji znalostí a schopností pracovníků.

Za své přednosti firma považuje úroveň kreativní práce, patřičnou flexibilitu ve všech směrech, přijatelnou cenovou úroveň svých služeb a produktů a rychlost zpracování zakázek.

REPRONIS ...prostor pro Vaše přání!


tecka
Napište nám| O nás | Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 × 768