Navigace sekcemi na AVÍZO.cz:
Plakáty

Mějte zážitky z cest a rodinných setkání stále na očích!
Vychutnejte si kouzlo velkoformátové fotografie v teple svého domova!


Rádi si připomínáte příjemné okamžiky, pěkné zážitky, exotické, nebo třeba i obyčejné, ale Vám vzácné momenty, které se Vám podařilo zachytit svým fotoaparátem? Chcete mít na očích například  dovolenou u moře a na horách, narození dítěte, svatební den, promoce či další vzácné okamžiky života?

Pak je pro Vás výhodné využít možnosti vyhotovení plakátů ve Vámi žádané velikosti, které Vás, jako řadu Vašich předchůdců potěší.  Plakáty o velikosti podle nabídky jsou obvyklou požadovanou velikostí levné a originální výzdoby domova, kanceláře. Možnost designového doplňku podle Vašeho osobního přání, možnost doplnění Vašich představ  ve vybraných prostorách, například pracovny nebo dětského pokoje.   

Materiál plakátu
Tapetový, billboardový papír White Back  s povrchovou úpravou pro fotografickou kvalitu tisku, 130g/m2

Rozměry plakátů
20 x 30 cm, 40 x 60 cm, 50 x 75 cm
Většina digitálních fotoaparátů používá snímací čip s poměrem stran 4:3, některé však umožní fotit i ve formátu 3:2, který je standardní pro analogovou fotografii (např. kinofilmy).
Pokud si chcete nechat vytisknout třeba širokoúhlý plakát, nebo doorposter (plakát nad rozměr 60×150 cm) zašlete nám objednávku s přiloženou fotografií.Objednávku  vyřídíme individuálně.

Dodací lhůta: max. 5 pracovních dnů

Ceník
Jak na rozlišení fotografií?

Kontakt:
Zdeňka Bernatová
e-mail: reklama@repronis.cz
tel.: +420 603 296 577tecka
Napište nám| O nás | Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 × 768